FIFA 21 Beta: Jak zdobyć kod dostępu?

FIFA 21 Foto: Dexerto

Premiera FIFA 21 zaplanowana jest na 9 października. Jednak nie wszyscy będą musieli czekać jeszcze ponad miesiąc, żeby zagrać w najnowszą odsłonę najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. Już 14 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego ruszy zamknięta beta gry, do której dostęp będą miały tylko osoby ze specjalnym kodem.

Beta FIFA 21 - jak dostać kod dostępu?

Jedynym pewnym sposobem, na otrzymanie kodu dostępu do beta FIFA 21 jest bycie zweryfikowanym graczem FUT Champions. Jeśli udało wam się wygrać 27 spotkań, w którejś z weekendowych lig, to możecie być pewni, że otrzymacie kod. Część z nich została już wysłana, więc możliwe, że już czeka na was miła niespodzianka na mailu.

Poza tym nie ma już innego sposobu, żeby zagwarantować sobie kod dostępu. Na pewno wasze szanse zwiększy zgoda na otrzymywanie maili od EA.

Pamiętajcie jednak, że EA nie pozwala wam na dzielenie się wrażeniami z bety ze światem. Nawet napisanie przez was tweeta czy posta na facebooku "podoba mi się" będzie skutkowało różnymi, nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Dostęp do bety skończy się 1 września.

Zobacz komentarze