FIFA 21: 14-latek podbija Fut Champions z wynikiem 180-0!

Anders Vejrgang Foto: Twitter/rblz_anders

Anders Vejrgang to nazwisko, które powinniśmy zapamiętać. 14-letni Duńczyk już teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy Fifa na świecie, a ostatnio ponownie zaszokował esportowy świat kolejnym swoim imponującym osiągnięciem.

Młodziutki Anders to na co dzień pilny uczeń jednej z duńskich szkół podstawowych, a po lekcjach jeden z najlepszych graczy Fifa na świecie. W ubiegły weekend Duńczyk ponownie wygrał wszystkie mecze w Fut Champions, osiągając wynik 30-0. Już samo to jest imponujące, jak na tak młodego gracza. Jednakże tego chłopaka stać na wiele więcej.

Otóż wynik 30-0 powtórzył on już po raz szósty z rzędu! Tak, przez sześć ostatnich turniejów Fut Champions zawodnik RB Lipsk nie przegrał ani jednego meczu. Co więcej, przez cały ten czas bardzo dobrze się bawił streamując dla dziesiątek tysięcy fanów na swoim kanale na twitchu.

Niestety młody wiek stanowi dla Vejrganga sporą przeszkodę. Według zasad EA, aby startować w profesjonalnych rozgrywkach Fifa, trzeba mieć ukończone 16 lat. Na razie 14-latek musi zadowolić się ogrywaniem najlepszych graczy na świecie w weekendowych wyzwaniach. Miejmy jednak nadzieję, że „co się odwlecze, to nie uciecze" i za dwa lata Vejrgang pokaże na co go stać w starciach o najwyższą stawkę z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Zobacz komentarze