W FIFA 20 zostaniemy panią menedżerką. Osiem dużych nowości w trybie kariery

FIFA 20 Foto: EA

Na stronie Electronic Arts ukazał się artykuł, który omawia nowości w FIFA20 w trybie kariery. W tym roku studio z Kanady zareagowało na apele fanów serii. Ujrzeliśmy zmiany, na które społeczność nalegała. W tej edycji gry, w końcu zobaczymy system rozwoju zawodników z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory był on nudny oraz schematyczny, co bardziej odpychało, niż przyciągało do prowadzenia swojego ulubionego klubu.

FIFA 20 - tryb kariery. Co nowego?

1. Ciekawą nowością jest m.in. system dynamicznego potencjału, który będzie realistyczny jak nigdy dotąd. Ma on dotyczyć młodych jak i starszych zawodników. W poprzednich edycjach gry, gdy zawodnik przekroczył barierę „trzydziestki” to jego umiejętności drastycznie zaczynały spadać z miesiąca na miesiąc. W FIFA20 zostało to poprawione i ogólna ocena starszych piłkarzy będzie bardziej zależała od ich występów i ocen meczowych.

2.Jako menedżer klubu będziemy dostawali różne wiadomości od piłkarzy. Jeżeli nie spełnimy ich próśb lub nie odpowiemy na czas, to taka postawa będzie wpływała na ich morale, co ma się przekładać na wyniki.

3.Nowością będą także rozbudowane konferencje prasowe, na których będzie możliwość odpowiadania na pytanie, które tak samo będą wpływały na formę zespołu.

FIFA 20 Foto: EA

4.Personalizacja postaci menedżera zyskuje więcej opcji przy customizacji. Możemy zostać także „panią menedżerką”, FIFA20 daje nam możliwość zostania kobietą.

5.Nowa oprawa graficzna interfejsu wyboru strojów.

6.Najlepsze momenty z ostatniego meczu będą pokazywane w „sekcji newsowej”.

FIFA 20 Foto: EA

7.Nowe miejsca negocjacji kontraktu z piłkarzami takie jak restauracja czy salon w domu.

8.Przedefiniowany interfejs zarządzania drużyną. Według zapewnień zostanie dodanych parę funkcji, ale będzie o wiele bardziej przejrzysty.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze