FIFA 20 - talenty piłkarskie: napastnicy. Ściąga dla fanów trybu kariera

Kylian Mbappe Foto: Materiały prasowe

Jesteś fanem serii FIFA? Lubisz zabawę w menedżera i tryb kariery? W każdej drużynie potrzebujesz świetnego, bramkostrzelnego napastnika. Oto nasza ściąga.

Nieważne czy prowadzisz Real Madryt czy czwartoligowy klub angielski - te nazwiska mogą ci się przydać. Prezentujemy listę ośmiu asów pola karnego, napastników o wyjątkowym talencie, przydatnych w trybie kariera.

W naszym zestawieniu wybraliśmy nie tylko wielkie gwiazdy, ale także mniej znanych zawodników.

FIFA 20 - talenty piłkarskie: napastnicy

Jonahtan David (Kaa Gent)

Rozpoczyna grę jako typowy średniak z ocen 74. 19-latek jednak bardzo szybko się rozwija i może wyrosnąć na napastnika o ocenie 89.

Joao Felix (Atletico)

Megautalentowany Portugalczyk przez wielu nazywany następcą Cristiano Ronaldo. Felix rozpoczyna grę z oceną 80, ale szybko i regularnie się rozwija. Szczegónie wysoko oceniane są jego umiejętności takie jak szybkość, drybling i reakcje.

Amine Gouiri (Lyon)

Wielki talent, nie tylko w FIFA 20. Rozpoczyna z oceną 68, a dzięki wielkiemu potencjałowi może urosnąć aż do 86. Jest wyjątkowo tani, bo można go pozyskać za około 3 mln euro. Dobry wybór!

Luka Jović (Real Madryt)

22-letni Serb rozpoczyna grę z oceną 83, ale może ona urosnąć do 89. Jego dużym atutem jest pięć gwiazdek słabszej nogi. Ma też wysoko rozwiniętą umiejętność wykańczania akcji.

Moise Kean (Everton)

19-letni Włoch odbił się od Juventusu i teraz próbuje swoją karierę budować w Premier League. Zaczyna grę z oceną 76, a skończyć może nawet z 89. Szybko się rozwija i jest stosunkowo niedrogi.

Lautaro Martinez (Inter)

Nowy gwiazdor Serie A, przez wielu przymierzany do FC Barcelona. Razem z Romelu Lukaku stworzył groźny duet LuLa. Zaczyna grę z oceną 81, może ona urosnąć nawet do 89.

Kylian Mbappe (PSG)

Francuski napastnik rozpoczyna grę z oceną ogólną 89, ale może ona wzrosnąć do 95, dzięki czemu staje się on lepszy nawet od Messiego i Ronaldo. Mbappe w trybie kariery kosztuje dużo, bo około 100 mln euro. Tylko topowe kluby stać na sprowadzenie go.

Marcus Rashford (Manchester Utd)

Wychowanek Manchesteru United, prawdopodobnie jego najlepszy zawodnik. Rozpoczyna grę z oceną 83. Jego atutami jest przede wszystkim szybkość. Idealnie sprawdza się w szybkim ataku.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze