Robert Lewandowski z najwyższą oceną ogólną w historii!

Lewandowski
Lewandowski Foto: Materiały prasowe

Wszyscy wiemy jak kompletnym piłkarzem jest Robert Lewandowski. To rekordzista pod względem bramek w reprezentacji Polski oraz śmiało można rzec legenda niemieckiej Bundesligi. Teraz do swoich osiągnięć może dołożyć kolejne wyróżnienie. Polak znalazł się wśród takich piłkarzy jak Pele, Maradona czy Messi. Napastnikowi Bayernu Monachium jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć najwyższej oceny w serii gier FIFA.

Najlepszy piłkarz w historii? Wielu wskaże na Pele. Piłkarz z najlepszą kontrolą piłki wszech czasów - bezapelacyjnie wielki Diego Maradona. Teraz nasz biało-czerwony orzeł dorównał ikonom światowego futbolu. Stał się siódmym piłkarzem, który został oceniony w grze FIFA 20 na 99. Jest to najwyższa możliwa ocena ogólna w trybie Ultimate Team. Oprócz wcześniej wspomnianych legend piłki nożnej. W tym roku w gronie najlepszych piłkarzy znaleźli się: Virgil van Dijk, Leo Messi, Cristiano Ronaldo oraz Kevin De Bruyne. Ciekawostką może być to, że na chwilę obecną dwóch z nich otrzymało drugą kartę ocenioną na 99. Stało się tak, ponieważ Leo Messi oraz Virgil van Dijk znaleźli się w Drużynie Roku. Natomiast druga karta pochodzi z Drużyny Sezonu owych lig (Premier League oraz La Liga).

FIFA 20 - karty 99 Foto: Materiały prasowe

Robert został wyróżniony kartą 99 pierwszy raz w swojej karierze. Mimo rewelacyjnych liczb w poprzednich sezonach jego ulepszona wersja TOTS najwyżej kilkukrotnie dochodziła do oceny ogólnej 98. Było bardzo blisko żeby nasz rodak był wśród najlepszych piłkarzy w grze, ale zawsze było jakieś “ale” ze strony producentów gry. Ten rok okazał się inny i wreszcie Robert zasłużenie wdarł się w krąg najlepszych. Były napastnik Borussii Dortmund w Drużynie Sezonu Bundesligi znajduje się nieprzerwanie od 8. edycji gry. Pokazuje to jak bardzo równy poziom prezentuje najlepszy zawodnik ligi niemieckiej od kilku lat. Tak na przestrzeni tych kilku prezentowały się karty Roberta Lewandowskiego.

Lewandowski FIFA 13 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 14 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 15 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 16 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 17 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 18 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 19 Foto: Materiały prasowe
Lewandowski FIFA 20 Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze