FIFA 20: Oceny Polaków. Ekstraklasa, reprezentacja. Kto jest najlepszy, a kto najszybszy?

Lewandowski Foto: Materiały prasowe

Premiera FIFA 20 nadciąga wielkimi krokami. Najpopularniejszy symulator piłkarski będzie dostępny w sklepach od 27 września. Jednak już teraz liczna społeczność graczy, która upodobała sobie tę grę, mocno emocjonuje się, jakich zawodników zastanie w nowej edycji. I jakie ci piłkarze będą mieli umiejętności.

O ile pierwsza setka najlepiej ocenionych graczy również budzi duże emocje, Postanowiliśmy się przyjrzeć się zawodnikom z naszego krajowego podwórka. Dlatego wzięliśmy pod lupę zawodników z polskim obywatelstwem oraz tych obcokrajowców, którzy występują na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Wnioski są ciekawe. Oczywiście najlepsza ocena dla Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego nikogo nie dziwi, ale już na przykład to, że najszybszym Polakiem w grze jest... Sebastian Płacheta ze Śląska Wrocław, można uznać za niespodziankę.

Poniżej przedstawiamy oceny najlepszych piłkarzy z obywatelstwem polskim. PO LEWEJ STRONIE OD WIZERUNKU ZAWODNIKA ZNAJDUJE SIĘ OCENA OGÓLNA. PO PRAWEJ - KOLEJNO: SZYBKOŚĆ, STRZELANIE, PODANIA, DRYBLING, BRONIENIE oraz WARUNKI FIZYCZNE.

FIFA 20 - oceny Polaków

FIFA 20 - oceny Polaków Foto: Materiały prasowe

FIFA 20 - oceny bramkarzy z ekstraklasy

FIFA 20 - oceny bramkarzy z Ekstraklasy Foto: Materiały prasowe

FIFA 20 - oceny polskich bramkarzy

FIFA 20 - oceny polskich bramkarzy Foto: Materiały prasowe

FIFA 20 - najszybsi Polacy

FIFA 20 - najszybsi Polacy Foto: Materiały prasowe

Więcej informacji na temat nowej wersji FIFA znajdziesz na bieżąco na Esportmania.pl.

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz komentarze