FIFA 20: Nowy event na zakończenie gry!

Nowy event w FIFA 20 Foto: EA Sports

Choć ekran ładowania do trybu Ultimate Team zazwyczaj ujawnia nam co niesie za sobą dany event, tym razem podczas wczytywania ujrzeliśmy karty Team Of The Year oraz Team of The Season. Dodatkowo na grafice można odczytać cyfry. Ciekawscy gracze od razu zabrali się za łamigłówkę.

Owe cyfry symbolizują współrzędne. Co dokładnie przedstawiały? Dwa stadiony, pierwszy z nich (środek) to Allianz Arena, czyli stadion Bayernu Monachium. Natomiast prawy górny róg to współrzędne stadionu z Londynu - Stamford Bridge. Na tym stadionie swoje spotkania rozgrywa ekipa “The Blues”. Dzięki tym informacjom możemy spodziewać się, że na pewno zobaczymy karty z tych dwóch klubów. Na chwilę obecną nikt nic więcej nie wie, a sam event ruszy już za niespełna 24 godziny.

Według wielu będzie to ostatnia impreza w FIFA 20. Event przypomina ten z FIFA Mobile, gdzie za wykonanie wyzwań mogliśmy pozyskać karty piłkarzy do następnej edycji gry. Ciekawe czy producenci gry zdecydują się na taki zabieg. Większość fanów jest przekonana, że do paczek trafią po prostu wszystkie najlepsze karty specjalne w grze. W ten sposób do trafienia będzie ponownie karta Roberta Lewandowskiego oceniona na 99!

Źródło: Materiały własne

Tematy

fifa 20

Zobacz komentarze