FIFA 20: Nowe karty specjalne przetransferowanych zawodników dostępne w grze!

FIFA 20 Foto: EA

Okienko transferowe, w niektórych regionach wciąż trwa. Jeszcze do niedawna wszyscy kwestionowali pozostanie Leo Messiego w Barcelonie, ale ta saga prawdopodobnie już się zakończyła. Argentyńczyk będzie musiał poczekać jeszcze rok zanim zdecyduje się na opuszczenie Hiszpanii. W grze pojawiły się wyzwania w ramach, których otrzymamy piłkarzy, którzy zmienili barwy klubowe w tym okienku transferowym.

Wszyscy łudzili się, że w końcu możliwe będzie zobaczenie Cristiano Ronaldo oraz Leo Messiego w jednej drużynie. Wszystko za sprawą zachowania Argentyńczyka, któremu nie pasuje filozofia rządów prezesa Barcelony. Swoje zainteresowanie piłkarzem wyraził Juventus, który wciąż po przyjściu Portugalczyka nie zawojował Europy. Sprawa Leo prawdopodobnie zakończyła się wraz z pojawieniem się wywiadu dla serwisu goal, udzielonego przez samego zainteresowanego. Rozmowy na linii Barca - Juve trwały jednak w innej sprawie. Bianconeri pozyskali kolegę Messiego z zespołu - Arthura, który jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy. W wymianie wziął udział również Pjanić, który przejdzie do Barcelony przynosząc ze sobą 40 milionów euro. Karta nowego zawodnika Juve trafiła do gry, zdobyć ją można wykonując wyzwanie budowania składu.

Arthur Foto: EA Sports

Kolejną kartą dodaną do gry jest nowy nabytek Borussi Dortmund - Thomas Meunier. Przedwczesne odejście Belga z PSG przez wielu ekspertów uważane jest za przyczynę porażki francuskiej drużyny w finale Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że szkoleniowiec ekipy z Paryża na prawej obronie obsadził niedoświadczonego młodego niemca. Gdzie właśnie prawa defensywa to nominalna pozycja Meuniera. Wszyscy widzieliśmy jakie trudności w grze na szybkiego Comana miał młody Kehrer. Od teraz Belg będzie miał możliwość pokazania się na niemieckich boiskach, a pamiętajmy że jest bardzo wszechstronnym graczem. Boiskową aparycją zbliżony jest do Kimmicha, zarówno jeden jak i drugi piłkarz uwielbiają grać w środku pola. Thomas Meunier będzie do zdobycia poprzez wykonanie wyzwań budowania składu, a jego cena wynosi mniej więcej 40 tysięcy.

Meunier Foto: EA Sports

Trzecią kartą do zdobycia jest Harry Kane, który ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Tym razem specjalną wersję Anglika możemy zdobyć za darmo, wykonując jedynie wyzwania w spotkaniach. Musimy spełnić zaledwie cztery wymogi by zdobyć wysoko ocenioną kartę napastnika Kogutów.

  • strzelić 5 goli napastnikami z Anglii w oddzielnych wygranych Rivals
  • zdobyć 10 bramek strzałem finezyjnym graczem z Anglii
  • zanotować 2 asysty piłką prostopadłą graczem z Premier League w Rivals
  • strzelić 3 gole w Squad Battles piłkarzem z 4 gwiazdkami słabszej nogi
Kane Foto: EA Sports
Zobacz komentarze