FIFA 20: Krzysztof Piątek skrzywdzony! Koszmarnie odwzorowana twarz Polaka!

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek Foto: FIFA 20

Kilka dni temu oficjalnie zawodnik Milanu został ambasadorem gry FIFA 20 w Polsce. W pierwszej połowie poprzedniego sezonu po przenosinach napastnika na ziemię włoską, Polskę ogarnęła Piątkomania. Fenomenalne występy w barwach Genoi, grad bramek i niezwykła skromność doprowadziła do prawdziwego apogeum rozpoznawalności Piątka. Jego sukces sportowy skutkował tym, że wiele firm zaczęło interesować się potencjalną współpracą z naszym napastnikiem.

Z Polakiem postanowiło również współpracować Electronic Arts, które odpowiedzialne jest za wydanie gry FIFA. Rola ambasadora jest odpowiedzialnym zajęciem, bo stale musisz dbać o promocję gry, pojawiać się na eventach organizowanych przed producenta, czy być gotowym na sesje zdjęciowe. Zostać twarzą dużej międzynarodowej gry jest czymś wyjątkowym i dokonać mogą tego nieliczni. Jednak EA Sports umknął jeden mały, a raczej olbrzymi szczegół… Krzysztof Piątek w pełnej wersji gry nie otrzymał skanu twarzy i… wygląda fatalnie. Jak to jest możliwe, że wyróżniająca się postać Serie A, ambasadora gry i napastnik reprezentacji Polski wygląda tak fatalnie i kompletnie nie przypomina swojej twarzy?

Zajrzyjmy do konkurencji, KONAMI odwaliło kawał dobrej roboty odwzorowując perfekcyjnie twarz Polaka w swojej grze eFootball PES 2020. Zatem, czy Krzysztof Piątek nie powinien zainteresować się tą sprawą? Jak sam przyznaje, lubi pograć w FIFA ze znajomymi...

Krzysztof Piątek w eFootballPES Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze