FIFA 20: Poznaliśmy najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu Premier League. Wyzwanie SBC o kartę już w grze!

FIFA 20 Foto: EA

Zakończenie sezonu ligi angielskiej już dawno za nami. Mistrzem po długich latach oczekiwania przez kibiców został Liverpool. Przyszła pora na wyłonienie najlepszego piłkarza sezonu Premier League 19/20. Obyło się bez zaskoczeń, najlepszym piłkarzem ligi angielskiej został Belg - Kevin De Bruyne.

Wszyscy fani Premier League mogli oddawać swoje głosy za pośrednictwem specjalnej strony. Wśród nieobecnych kandydatów do wyboru mogliśmy wyróżnić Virgila Van Dijka, który rok temu otrzymał tytuł najlepszego piłkarza Premier League, a w tym roku musiał obejść się smakiem. Kolejnym zaskoczeniem był brak Bruno Fernandesa, który zimą doszedł do Manchesteru United diametralnie zmieniając oblicze Czerwonych Diabłów. Od chwili dołączenia Portugalczyka, drużyna prowadzona przez norweskiego szkoleniowca nie przegrała spotkania w PL.

Natomiast teraz jest to już nieistotne, cały plebiscyt wygrał Kevin De Bruyne, który na mocy współpracy ligi angielskiej i Electronic Arts. Otrzymał kartę specjalną w trybie FIFA Ultimate Team. Każdy gracz może posiąść niezwykle utalentowanego Belga, wystarczy wykonać sześć wyzwań budowania składu, aby ten zasilił szeregi twojego składu.

Kevin De Bruyne Foto: EA Sports
Zobacz komentarze