FIFA 20: Karty RTTF Ligi Mistrzów zostały zaktualizowane!

Champions League Foto: Materiały prasowe

Poznaliśmy finalistów tegorocznej Ligi Mistrzów. Po zaciętych bojach w półfinałach do ostatniej rundy awansowały zespoły z Francji oraz Niemiec. W wielkim finale zobaczymy drużyny PSG oraz Bayern Monachium, które odpowiednio pokonały RB Lipsk oraz Lyon. Zawodnicy z obu drużyn otrzymali kolejne upgrade’y na swoich kartach Drogi Do Finału w FIFA 20!

Karty Road To The Final były przyznawane niektórym piłkarzom, których kluby grały w europejskich pucharach. Zawodnicy mogli otrzymać ulepszone statystyki, jeżeli jego zespół przechodził do następnych faz turnieju. Po powrocie na boiska z powodu koronawirusa, karty w ramach rekompensaty otrzymały stosowne boosty, gdzie każda statystyka została podniesiona o trzy oczka.

Tym razem dzięki awansom tych właśnie ekip, pula kart zaktualizowanych wzrosła aż o pięć! W przypadku Ligi Europy, gdzie do wielkiego finału awansowały drużyny Sevilli oraz Interu Mediolan doczekaliśmy się tylko dwóch upgrade’ów - Samira Handanovicia oraz Diego Carlosa. Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów to karty specjalne: Goretzki, Comana, Gueye, Sarabii oraz Marquinhosa zostały zaktualizowane, a ich statystyki wzrosły o jedno oczko. Triumfator rozgrywek otrzyma ostatniego możliwego boosta, finał LM odbędzie się w niedziele.

Karty LM Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze