FIF 21: Poznaliśmy pierwszą drużynę OTW. Już dzisiaj do trafienia w paczkach!

FIFA 21 Foto: EA Sports

W wakacje EA Sports poinformowało nas, że w grze ponownie zagoszczą karty Ones To Watch. Pierwszą zapowiedzianą kartą został Timo Werner, który zmienił RB Lipsk na Chelsea. W ciągu dwóch miesięcy otrzymywaliśmy bardzo mało informacji, kto może być następnym OTW. Gracze oczywiście domyślali się na podstawie przeprowadzonych transferów, ale teraz mamy już pewność!

Event o nazwie Ones To Watch został podzielony na dwa tygodnie, pierwszy rusza wraz z premierą gry, czyli dzisiaj o 19:00. Do paczek trafi pierwsza “jedenastka”, która do trafienia będzie przez równo tydzień. Do mediów społecznościowych nie trafiła żadna informacja odnośnie drugiej fali kart OTW, więc jest to wciąż duża zagadka dla fanów wirtualnego symulatora.

Karty Ones To Watch są to specjalne wersje kart, które otrzymują zawodnicy, którzy zmienili klub podczas okienka transferowego. Gdy zawodnik za swoje dobre występy trafi do drużyny tygodnia, która wypuszczana jest w każdą środę o godzinie 19:00, to jego karta OTW dostaje stosowny „upgrade” do jego wersji „w formie”.

Rok temu piłkarzami, którzy otrzymali takie karty byli m.in. Eden Hazard, Joao Felix czy Luka Jović. W pierwszej drużynie OTW najwyższą oceną ogólną może cieszyć się Luis Suarez, ale jeżeli Timo Werner będzie w tak wyśmienitej formie jak w poprzednim sezonie to szybko może się to zmienić.

FIFA 21 OTW 1 Foto: EA Sports
Zobacz komentarze