Gwiazdy reprezentacji Polski w turnieju FIFA!

Turniej FIFA podczas zgrupowania reprezentacji Polski Foto: Łączy nas Piłka

Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Kamil Glik oraz 18 innych reprezentantów wzięło udział w turnieju FIFA 21 podczas zgrupowania w Opalenicy, gdzie reprezentacja Polski trenuje przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

Ostatnimi czasy wiele mówi się o zaangażowaniu sportowców, a zwłaszcza piłkarzy w projekty związane właśnie ze światem esportowym. Coraz więcej kadrowiczów przyznaje, że są miłośnikami gier, najczęściej tj. FIFA czy Call of Duty: Warzone. Nic więc dziwnego, że podczas zgrupowania kadry w Opalenicy, po raz kolejny zorganizowano turniej w wirtualną piłkę nożną.

Turniej FIFA w reprezentacji Polski Foto: Łączy nas Piłka

Format był bardzo zaskakujący. W rozgrywkach wzięło udział 21 uczestników. Wszyscy zawodnicy przed startem turnieju losowali swoje miejsce w drabince, szczęśliwcy trafili bezpośrednio do 1/8 finału, a pozostali walczyli od 1/16 finału. W turnieju wzięli udział także postacie znane z esportowej sceny FIFA - na stanowisku komentatora, obok Dariusza Szpakowskiego, usiadł Krzysztof „Mr.Cogito” Lenarczyk, a wywiady przeprowadzał Bartosz „bejott” Jakubowski.

Relacja z turnieju będzie dostępna na kanałach Facebook Łączy nas piłka oraz Łączy nas eFutbol. Od czwartku do niedzieli o godzinie 10:00 będą pojawiały się kolejne odcinki.

Zobacz komentarze