Ekstraklasa Games: tabela, wyniki terminarz w FIFA 21

Ekstraklasa Games
Ekstraklasa Games Foto: Ekstraklasa Games

Ekstraklasa Games to oficjalne rozgrywki FIFA w Polsce. Ich organizatorem jest Ekstraklasa S.A., a sama liga wspierana jest przez wydawców gry - EA Sports. Obecnie w ramach Ekstraklasa Games prowadzone są dwie dywizje: PRO oraz Open. W dywizji otwartej grają fani klubów polskiej ekstraklasy, a w dywizji PRO profesjonalni zawodnicy, którzy również reprezentują kluby. Obecny sezon rozgrywany jest w grze FIFA 21.

Ekstraklasa Games: Terminarz

Terminarza rozgrywek tak naprawdę nie ma. Żeby wiedzieć, kiedy rozgrywane będą kolejne spotkania trzeba śledzić profile drużyn, zawodników i organizatorów w mediach społecznościowych. Na stronie ekstraklasa znajdziemy artykuły zapowiadające kolejkę, ale dopóki ten się nie ukaże, termin kolejnych spotkań pozostaje tajemnicą.

Ekstraklasa Games: Tabela

Na szczęście podobnych problemów nie ma z tabelą. Dostępna jest ona na głównej stronie Ekstraklasa Games. Ponieważ mecze rozgrywane są na konsolach PlayStation i Xbox tabela jest dość rozbudowana. Osobno liczone są punkty na każdej konsoli, ale ostateczna lokata klubu zależy od tego, jak radzą sobie przedstawiciele na obu konsolach. Dlatego po 4 kolejkach Legia Warszawa zajmuje czwartą lokatę. Dobre wyniki na PS4 równoważą słabsze dokonania na Xboxie.

Zobacz komentarze