Dopiero co zakontraktowali 11 zawodników FIFA, a już wygrali największego LAN-a w tej części Europy!

Izako Boars FIFA Foto: Izako Boars

Izako Boars dopiero co zainwestowało w dywizję FIFA i już odniosło pierwszy sukces. Podczas targów GameON w Kielcach "Dziki" wygrały Puchar Polski Wirtualnych Klubów.

W rozgrywkach zmierzyło się w 8 drużyn. Każdą z nich reprezentowało jedenastu graczy. W akcji mogliśmy zobaczyć nie tylko Izako Boars, ale także m.in. Pride. Tryb wirtualnych klubów w Fifie pozwala grać jednocześnie 22 zawodnikom, gdzie każdy steruje własną, stworzoną przez siebie „wirtualną gwiazdą”.

W finale zobaczyliśmy zespół Paradise, który na swojej drodze w 1/8 pokonał ekipę Polish Vikings wynikiem 4:0. Natomiast w półfinale trafił na drużynę SLAVGENT. W meczu do wyłonienia finalisty potrzebne były rzuty karne, ponieważ po 120 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1. Ostatecznie po serii „jedenastek” triumfowało Paradise.

Z drugiej strony drabinki w finale zameldowały się "Dziki". Co ciekawe, organizacja Piotra "Izaka" Skowyrskiego dopiero wczoraj przyjęła pod swój szyld zespół Euphoria Esports i od razu zobaczyliśmy efekty. W 1/8 Izako Boars otrzymało walkowera ze strony swoich przeciwników, ponieważ ich rywal nie pojawił się na turnieju. W półfinale zmierzyli się z Optima Illegal Esports, które było uznawane za jednego z faworytów do wygrania Pucharu Polski. Po bezbarwnym meczu i bramce w jednej z ostatnich akcji spotkania po pięknym strzale z woleja, "Dziki" awansowały do finału.

Regulaminowy czas nie wystarczył, żeby wyłonić zdobywcę Pucharu Polski PLWK spośród Paradise i Izako Boars. Remis 1:1 skutkował dogrywką, ale nawet ta nie wystarczyła, aby poznać mistrza Polski. Do wyłonienia triumfatora w finale potrzebne były „jedenastki”. Ostatecznie to podopieczni Izaka okazali się lepsi i to właśnie oni sięgnęli po Puchar Polski PLWK!

Zobacz komentarze