Wybitny 15-latek w końcu zatrzymany. Przegrał na amatorskim turnieju

Anders Vejrgang
Anders Vejrgang Foto: RBLZ

Młodziutki Duńczyk zasłynął na scenie FIFA swoją niesamowitą serią wygranych meczów w Fut Champions w FIFA 21. Zawodnik może się pochwalić wynikiem 480-0, co oznacza, że nie przegrał jeszcze żadnego meczu od początku sezonu. Niestety z uwagi na zasady EA, Anders nie może jeszcze rywalizować na profesjonalnej scenie, ponieważ nie ma ukończonych 16 lat.

Mimo to, Anders jest już dziś zaliczany do najlepszych graczy w świecie FIFA. Jego seria zwycięstw zapiera dech w piersiach, a dominacja na amatorskich turniejach jest warta pozazdroszczenia. Oprócz tego, młody zawodnik świętuje sukcesy w streamowaniu i ściąga za każdym na swój kanał tysiące użytkowników.

Teraz jednak świat obiegła wręcz szokująca informacja. Anders przegrał swój pierwszy mecz. Nie było to co prawda spotkanie w ramach Fut Champions, a podczas amatorskiego turnieju. Porażka kosztowała Andersa 500 euro, a jego pogromca turecki zawodnik iMertaL zgarnął 800 euro za zwycięstwo.

Czy to będzie koniec wybitnej formy 15-latka? Raczej nie, bo już dzień po porażce udało mu się wygrać kolejną edycję turnieju i zgarnąć nagrodę za pierwsze miejsce. Teraz Duńczyk na pewno będzie chciał puścić wpadkę w niepamięć i pokazać na zbliżającym się Fut Champions, że nadal jest niepokonany.

Zobacz komentarze