To już koniec The International dla Team Secet. Drużyna Polaka kończy turniej na czwartym miejscu

Michał "Nisha" Jankowski Foto: Starladder

To już koniec występów Team Secret i Michała "Nishy" Jankowskiego na tegorocznym The International. Zespół Polaka uległ Team Liquid 0:2 w piątej rundzie drabinki przegranych i zajął czwarte miejsce w turnieju inkasując ponad 2 miliony dolarów z puli nagród.

Występy Team Secret na TI w większości opisaliśmy już tutaj. W czwartej rundzie drabinki przegranych Nisha i jego zespół bez problemu rozbili ViCi Gaming. Żadna z dwóch gier nie przekroczyła 24 minut, a przewaga Secret była widoczna już na pierwszy rzut oka.

W kolejnej rundzie rywalem Secret było Team Liquid, które niestety okazało się zbyt wymagającym przeciwnikiem. Niestety Nisha i jego koledzy byli w tym meczu wyjątkowo bezbarwni na pierwszej mapie dając się kompletnie rozbić Team Liquid, które po kilku minut przejęło kontrolę nad wydarzeniami na mapie.

Druga rozgrywka początkowo wyglądała lepiej dla Secret, ale po blisko 20 minutach wyrównanego spotkania to Liquid wskoczyło na wyższe obroty i pokonało swoich rywali w niecałe 40 minut kończąc ich marzenia o tytule oraz biorąc udany rewanż za finał paryskiego Majora.

Ostatnie mecze The Intrnational rozegrane zostaną jutro rano. O godzinie 4:00 czasu polskiego w finale drabinki przegranych zmierzą sie Team Liquid i PSG.LGD, a o 8:00 zwycięzca zagra w wielkim finale z OG. Zwycięzcy poza tytułem mistrozwskim wzbogacą się również o blisko 15.5 miliona dolarów.

Zobacz komentarze