Nisha i Team Secret się nie zatrzymują. Czwarty wygrany turniej z rzędu!

Michał "Nisha" Jankowski Foto: Starladder

Niemalże dokładnie rok temu Team Secret zwyciężył rozgrywki ESL One Birmingham. W niedzielę Michał "nisha" Jankowski i jego koledzy powtórzyli ten sukces. Co więcej, ekipa Polaka znajduje się w niesamowitej formie, bo był to dla nich czwarty wygrany turniej z rzędu!

Paradoksalnie domowa kwarantanna chyba służy zawodnikom Team Secret, bo w ostatnim czasie grają jak prawdziwe maszyny. Wczoraj wieczorem wpisali na swoje konto kolejny sukces. Po ponad dwóch tygodniach zmagań, Nisha i jego koledzy zdobyli ESL One Birmingham. Dokonali tego naprawdę w imponującym stylu, bo do finału doszli z drabinki przegranych. To jednak nie przeszkodziło im by w finale zemścić się za ćwierćfinałowy mecz z Alliance i ograć ich w najważniejszym spotkaniu 3:0.

Zwycięstwo ESL One Birmingham, to dla zawodników Team Secret, to czwarty zwycięski turniej z rzędu. Wcześniej ekipa Polaka zdobyła trofea WePlay! Pushka League, Gamers Without Borders i OGA Dota PIT. Z tych czterech turniejów Michal "Nisha" Jankowski i jego koledzy zarobili blisko 250 tys. dolarów.

Przypomnijmy, że pod koniec 2019 roku Team Secret dokonało istotnych zmiany w składzie. Z drużyną pożegnały się dwa filary - Yeik "MidOne" Nai Zheng i trener Lee "SunBhie" Jeong. Obaj współpracowali z organizacją ponad 4 lata i wygrali kilkanaście wielkich turniejów. MidOne'a w podstawowym składzie zastąpił Yazied "YapzOr" Jaradat. Jak widać zmiany, przynajmniej na razie, wychodzą na dobre, ale i tak Team Secret będzie rozliczane na koniec sezonu. Ich głównym celem pozostaje The International 2020.

Zobacz komentarze