Major w paryskim Disneylandzie?

Disbeyland Foto: Materiały prasowe

Disneyland to miejsce, które większości graczy kojarzy się z bohaterami kreskówek, głośnymi dziećmi i fantastyczną zabawą. Już niedługo ten gwarny park rozrywki może zmienić się w najważniejsze miejsce na świcie dla graczy Dota 2. Według informacji Esports Insider, to właśnie w paryskim Disneylandzie ma się odbyć jeden z kolejnych turniejów rangi Major.

Dota 2 ma długą historię niesamowitych wydarzeń ze spektakularną produkcją, zaskakującymi miejscami i innymi atrakcjami, ale wieści o majorze odbywającym się w słynnym parku mogą podnieść poprzeczkę Valve jeszcze wyżej niż kiedykolwiek.

Wiadomość takich planach wyszła na jaw, gdy w dziale sprzedaży wymieniono działania związane z "Dota 2 Major Paris", a Esports Insider dowiedział się, że Mars Media przynosi wydarzenie do najszczęśliwszego miejsca we Francji. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, po raz pierwszy Major w Dotę 2 odbędzie się we francuskiej stolicy.

Na liście nadchodzących turniejów są dwa terminy, kiedy owe wydarzenie mogłoby mieć miejsce. Choć są one blisko siebie, odpowiednio maj i czerwiec, to nie wiadomo kiedy najlepsi gracze mieliby przyjechać do Paryża. Więcej informacji na ten temat pewnie niebawem.

major Foto: Materiały własne
Zobacz komentarze