Kuala Lumpur Major: Polski zawodnik przed szansą na zdobycie trofeum

Team Secret Foto: Team Secret

Team Secret pokonał Virtus.pro w decydującym meczu drabinki wygranych. W efekcie zapewnił sobie awans do wielkiego finału Kuala Lumpur Major. W składzie drużyny znajduje się polski zawodnik, Michał „Nisha” Jankowski.

Zawodnicy Team Secret świetnie sobie radzili od początku zawodów. W fazie grupowej zachowali czyste konto. W drabince pucharowej wyeliminowali Vici Gaming, PSG.LGD oraz Virtus.pro. Dopiero w meczu z reprezentantami rosyjskiej organizacji stracili swoją pierwszą mapę podczas malezyjskiego turnieju. Ostatecznie pewnie sięgnęli po zwycięstwo i tym samym zakwalifikowali się do wielkiego finału zawodów.

W najważniejszym spotkaniu zmierzą się ze zwycięzcą starcia pomiędzy Virtus.pro a Evil Geniuses. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 9:00. W pojedynku będzie obowiązywać system BO5. Triumfatorzy zdobędą 350 tysięcy dolarów oraz 4950 punktów DPC.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze