Fear wraca do Dota 2. Zagra w J.Storm

Fear Foto: HLTV

Amerykański gracz Clinton "Fear" Loomis powraca do profesjonalnej gry w Dota 2. 30-latek związał się z ekipą J.Storm, o czym poinformował swoich fanów za pośrednictwem kanałów społecznościowych.

Fear zajął miejsce Milana "MiLANa" Kozomary, który raczej był zaskoczony takim obrotem spraw, wszak niedawno wraz z J.Storm zakwalifikował się The Chongqing Major, gdzie zobaczymy najlepsze drużyny Dota 2. - Wcześniejsze doświadczenia sugerowały mi, że będę pierwszym gościem do odstrzału - napisał MiLAN. Więcej możecie przeczytać tutaj.

Niemniej cała sytuacja jest dość przykra, bo zespól tuż po zdobycia miejsca na jednym z najważniejszych turniejów w przyszłym roku, odsuwa zawodnika dzień po tym jak to miejsce wywalczył Co ciekawe, jak twierdzi MiLAN,, J.Storm zrekompensuje mu ten ruch 1/6 potencjalnej wygranej z Chongqing Major.

Dla Loomisa to powrót do gry na najwyższym poziomie od kiedy w maju ubiegłego roku rozstał się z ekipą Evil Geniuses. Co bardziej spostrzegawczy fani gry, mogli go zauważyć, że Fear brał udział m.in w południowoamerykańskich kwalifikacjach do The International 2018, ale nie udało mu się. Teraz powraca na poważny turniej i to z drużyną, która na pewno będzie liczyła się w walce o czołowe lokaty.

Zobacz komentarze