DreamLeague: Niepokonany Team Secret zmierzy się z Vici Gaming w drabince wygranych

Nisha Foto: Adela Sznajder / ESL

Powoli powinniśmy się przyzwyczajać do tego, że za każdym razem, gdy w DotA 2 rozgrywany jest prestiżowy turniej, Team Secret i Michał "Nisha" Jankowski prezentują się znakomicie. Drużyna Nishy kontynuuje niepokonaną serię, rozpoczętą na ESL One Katowice i z dwoma zwycięstwami na koncie awansowała do fazy play-off z pierwszego miejsca w grupie A. Kolejnym przeciwnikiem zespołu Polaka będzie chińska formacja Vici Gaming.

Team Secret w grupie zmierzyło się z Keen Gaming i Team Liquid. Oba spotkania przebiegały w podobny sposób. Na pierwszej mapie dominowali Nisha z kolegami, rozpoczynając spotkanie od 24-minutowej rozgrywki. Dopiero na drugiej mapie Keen i Liquid stawiły opór mistrzom ESL One Katowice jednak żaden z rywali nie był w stanie urwać Secret nawet mapy. Dwa zwycięstwa 2:0 oznaczają, że seria map bez porażki drużyny Nishy przedłużyła się do 20.

Rywalami Secret w pierwszej rundzie drabinki wygranych będą zawodnicy Vici Gaming. Ostatnio chińska formacja pokazała się z dobrej strony, wygrywając StarLadder ImbaTV Minor, po drodze do tytułu pokonując m.in. Gambit Esports.

Mecz Team Secret vs Vici Gaming rozpocznie się o godzinie 19:30. Transmisja w języku angielskim dostępna będzie tutaj.

DreamLeague Season 11 jest trzecim turniejem rangi Major w obecnym cyklu DotA Pro Circuit. W puli nagród znajduje się milion dolarów, z których 350 tysięcy trafi do zwycięzcy. Sztokholmski turniej zakończy się 24 marca.

Zobacz komentarze