ZywOo rozstaje się z Team aAa. Wkrótce oficjalne ogłoszenie nowej drużyny

ZywOo Foto: ESL

Mathieu „ZywOo” Herbaut rozwiązał współpracę ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Teraz nic już nie stoi mu na przeszkodzie, by zbudować drużynę, która będzie walczyć o najwyższe laury.

ZywOo zasłynął głównie dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom indywidualnym. Najlepszym świadectwem jego możliwości jest czterokrotne mistrzostwo w FACEIT Pro League. Francuz ma też na swoim koncie szereg osiągnięć w rozgrywkach drużynowych. We wrześniu ubiegłego roku zasilił szeregi Team aAa. Wraz z kompanami sięgnął po trofeum ESL National Championship France Summer 2018 oraz brązowy medal ESWC 2017.

17-latek uważany jest za najbardziej obiecującego gracza na światowej scenie CS:GO. Nic dziwnego, że wzbudził zainteresowanie weteranów. Dan „apEX” Madesclaire oraz Nathan „NBK” Schmitt postanowili połączyć siły z młodym zawodnikiem. Skład uzupełnili Cédric „RpK” Guipouy oraz Vicent „Happy” Schopenhauer. Cała „piątka” utworzyła formację „Waterboys”, która uczestnicy w turnieju GG.BET Shuffle, pełniącym rolę kwalifikacji do IEM Chicago. Francuska drużyna radzi sobie wyśmienicie. Na swoim koncie ma już zwycięstwa z Team Spirit oraz 3DMAX. Tym samym może być niemal pewna awansu do fazy pucharowej.

Serwis VaKarM donosi, że cała ekipa pojawiła się już w Paryżu, by podpisać kontrakty z nową organizacją. Wedle doniesień drużyna przejdzie pod skrzydła Team Vitality.

Aktualny skład waterboys:

Dan „apEX” Madesclaire

Vicent „Happy” Schopenhauer

Nathan „NBK” Schmitt

Cédrica „RpK” Guipouy

Mathieu „ZywOo” Herbaut

Zobacz komentarze