"Nie chciałam uprawiać seksu, a on to zignorował". HenryG oskarżany przez byłą dziewczynę

Henry "HenryG" Greer Foto: Youtube/FACEIT

Sprawa wygląda na bardzo poważną. Jeden z popularniejszych komentatorów CS:GO na świecie został oskarżony o zmuszenie do seksu swojej byłej dziewczyny, Kelly Jean.

Kobieta postanowiła wrzucić długie oświadczenie za pomocą TwitLongera, w którym napisała o zachowaniu Henry'ego Greera. Poniżej fragment:

"W Sylwestra po spędzeniu pierwszej części wieczoru z przyjaciółmi, spotkałam się z Henrym. Według Ubera na miejsce przybyłam ok. 1:30. Paliliśmy trawkę. Będę szczera, nie mam w tym wprawy, bardzo rzadko palę i nie zawsze potrafiłam odpowiednio palić. Henry od razu zauważył, że zrobiłam zbyt wiele wdechów. Wiedział, bo był świadomy jak paliłam wcześniej. Zaczynałam się źle czuć. Miałam zawroty głowy, byłam na zbyt dużym haju i odczuwałam niepokój. Czułam się okropnie i pod żadnym względem nie byłam w pełni świadoma.

Trwało to kilka godzin. Mówiłam mu, że nie chcę uprawiać seksu, ponieważ byłam na zbyt dużym haju. Po krótkim czasie był sfrustrowany i zignorował to. Zainicjował seks oralny. Nie wiedziałam nawet jak długo to trwało. Nie czułam prawie nic. Skupiałam się na tym, aby poczuć się lepiej, ponieważ kręciło mi się w głowie i czułam się okropnie. Nie wiedziałam co się dzieje, dopóki nie zaczął ze mną uprawiać seksu i było to nieprawdopodobnie bolesne. Ból był szokujący, moje ciało najwyraźniej nie było gotowe na seks. Pobiegłam do łazienki. Widziałam krew. Ponieważ leciała mi krew, wróciłam do sypialni, ale położyłam się na podłodze, a nie na łóżku. Robię tak też gdy czuję słabo. Nie chciałam też być dotykana. On skomentował, że jestem głupia, bo leżę na podłodze."

W dalszej części oświadczenia na TwitLongerze kobieta oskarżyła komentatora o emocjonalne i psychiczne nadużycia oraz o nieodpowiednie zachowanie w obecności innych osób, również z branży CS:GO. W ostatniej rozmowie pary rzekomo obrażał kobietę oraz groził jej znajomemu, po czym ją zablokował. Henry "HenryG" Greer nie skomentował jeszcze tych oskarżeń. Jednak wiele osób już teraz domaga się reakcji ze strony organizatorów turniejów, którzy zatrudniają komentatora.

Źródło: Materiały własne

Tematy

HenryG

Zobacz komentarze