Znamy wszystkich uczestników ESL MP Wiosna 2020

exus Foto: Materiały prasowe

Zakończył się etap kwalifikacji do rozgrywek ESL MP Wiosna 2020. Do sześciu wcześniej zaproszonych zespołów, dołączyły dwa najlepsze teamy eliminacji - Izako Boars i Łomża 0,0% Cyberwolves.

Jeśli chodzi o największych przegranych zamkniętych eliminacji ESL MP, to na pewno będzie to ekipa BARTOSZY, który miała dwie świetne szanse by awansować, a nie wykorzystała żadnej. Najpierw Kacper „RicziMaszynka” Benc i jego koledzy przegrali 0:2 z Izako Boars, a później w finale drabinki przegranych ulegli także Cyberwolves, mimo iż prowadzili 1:0.

Tym samym Izako Boars zagrają w 4. z rzędu sezonie ESL Mistrzostw Polski. Na pewno podopieczni Piotra "Izaka" Skowyrskiego będą chcieli zmyć plamę w historii organizacji z poprzedniej edycji, gdzie Dziki nie wygrały ani jednego spotkania. Tym razem powinno być lepiej, bo nowy skład organizacji jest zmotywowany i głodny zwycięstw.

Dużym zaskoczeniem jest brak awansu do ESL MP ekipy Pompa Team. Pszczółki przegrały zarówno z BARTOSZAMI, jak i Cyberwolves. Z resztą zawodnicy Łomża 0,0% Cyberwolves, to z kolei zdecydowanie największa pozytywna niespodzianka.

ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 rozpoczną się 27 kwietnia, zaś łączna pula nagród wyniesie 50 tysięcy złotych.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze