Zmiany w Izako Boars Ladies

Angelika “Angelka” Kozłowska, Aleksandra “Olczix” Pawlak i Wiktoria ''Wiki" Bęczkowska Foto: Izako Boars

Wczoraj oficjalnie potwierdziły się nasze informacje odnośnie zmian w ekipie mistrzyń Polski, Arcane Wave. Dzisiaj natomiast organizacja Izako Boars poinformowała o rotacji w składzie CS:GO kobiet.

Drużynę należącą do organizacji Piotra "izaka" Skowyrskiego opuściła Wiktoria "Wiki" Bęczkowska i trener Sebastian "useless" Szwed, który z dziewczynami współpracował od samego początku. Podobnie zresztą było z Wiktorią. Miejsce Wiki zajmie Hania “Haniaa” Pudlis, która nie tak dawno reprezentowała Team Baiters.

O założeniach całego projektu rozmawialiśmy z kapitan Izako Boars Ladies we wrześniu ubiegłego roku. Odejście Wiki i uselessa, to nie pierwsze rotacje w tej ekipie. W styczniu ze składem pożegnała się Paulina “pavlla” Bucholc, a jej miejsce zajęła jedna z najzdolniejszych zawodniczek na polskiej scenie - Michalina “Młoda” Chudzińska.

Teraz dziewczyny z Izako Boars prowadzą testy, które mają uzupełnić brakujące ogniwo w ekipe. Z własnych źródeł wiemy, że pierwotnym planem było by to Bartek "Hyper" Wolny zajął się także sekcją kobiet Izako Boars, ale ostatecznie postawiono na sprowadzenie nowego szkoleniowca.

Obecnie w składzie IB Ladies występują:

  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Aleksandra “Olczix” Pawlak
  • Kamila “firingirl” Kopij
  • Michalina „Młoda” Chudzińska
  • Hania "Haniaa" Pudlis

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze