Dwóch zawodników Izako Boars ląduje na ławce rezerwowych! Kogo przetestują "Dziki"?

Izako Boars Foto: Materiały prasowe

Actina PACT zdominowała Izako Boars w ESL MP, co ostatecznie przypieczętowało zmiany w zespole. Choć wielu fanów typowało, że z formacją pożegna się Piotr "nawrot" Nawrocki, to jednak organizacja podjęła inną decyzję.

Na ławce rezerwowych Izako Boars zasiedli Karol "tecek" Kapczyński oraz Mateusz "matty" Kołodziejczyk. Pierwszy związany jest organizacją od sierpnia 2018 roku, kiedy to przebywał na testach po opuszczeniu x-kom teamu. Drugi z kolei trafił tam wcześniej, bo w październiku 2017 roku po rozstaniu się z ATB Gaming.

Karol "tecek" Kapczyński - statystyki HLTV Foto: HLTV

Problemy formacji trwają od dłuższego czasu, bowiem nie jest ona w stanie przebić się do czołówki polskiego CS-a. W styczniu do składu dołączyli Sebastian "NEEX" Trela i Patryk "Patitek" Fabrowski, jednak rotacje na niewiele się zdały. W 30. sezonie ESEA MDL Europe podopieczni Bartosza "Hypera" Wolnego zajęli 13. miejsce. W bieżącym na pięć spotkań nie wygrali żadnego. Z kolei w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Dallas ulegli w ćwierćfinale NoChance. Nie zachwycili też w UCC Summer Smash, z którym pożegnali się po porażce przeciwko Nemiga Gaming.

Mateusz "matty" Kołodziejczyk - statystyki HLTV Foto: HLTV

Skład zespołu w ESEA uległ zmianie, zatem najwidoczniej Izako Boars ma zamiar testować dwóch zawodników – Konrada "EXUSA" Jeńczenia oraz Macieja "Luza" Bugaja. EXUS w maju zastąpił w ERROR 404 Piotra "avisa" Świerzynę, natomiast Luz reprezentował do kwietnia Codewise Gaming, a w finałach ESL Mistrzostw Polski wcielił się w rolę analityka.

Zobacz komentarze