Za dużo błędów... x-kom team przegrywa z Unique

x-kom team Foto: x-kom team

x-kom team walczył dziś o finał drabinki wygranych turnieju OGA Counter PIt. Walczył - to dobre słowo, bo Polacy stoczyli 3-mapowy pojedynek z Unique. Niestety ekipa Oskarisha popełniła więcej błędów niż rywale i odpadła z turnieju.

Głównym problemem x-kom team w tym spotkaniu była stabilność. Polacy potrafili zdobywać rundy, potrafili zrobić fajne fragi, ale nie potrafili tego robić seriami. Szczególnie to były widać na pierwszej mapie. Unique na de_mirage obnażyło wszystkie błędy Polaków i łatwo wygrało 16:7.

Na de_cache początek należał do Polaków, którzy wygrali dwie pierwsze rundy. Później powróciły jednak demony z przeszłości. Problemy z pieniędzmi i pomysłem na rozegranie ataku sprawiły, że Polacy schodzi na przerwę z deficytem 7:8. Na szczęście w obronie pokazali się znacznie lepiej, a triumfując 16-12 doprowadzili do 3 mapy.

Rozgrywka na de_train zaczęła się dramatycznie, bo Rosjanie, grając w ataku, wygrali aż 5 rund z rzędu. Polacy próbowali wrócić do meczu, ale przed przerwą zmniejszyli straty tylko do wyniku 6:9. Po wznowieniu gry, cudu nie było. Rywale bezlitośnie wykorzystali łatwiejszą stronę. Unique zwyciężyło wynikiem 16:10 i zapewniło sobie występ w finale drabinki wygranych turnieju OGA Counter PIt.

Unique 2:1 x-kom team

Zobacz komentarze