x-kom team przegrywa z ex-Space Soldiers. Cała nadzieja w Kinguin

Oskarish Foto: Maciej Kołek / PLE

Mieliśmy nadzieje, że x-kom team napędzony zwycięstwem nad Virtus.Pro poradzi sobie także z ex-Space Soldiers. Niestety kolejna polska drużyna odpada z zamkniętych kwalifikacji, a Turcy mogą bukować bilety na Minora do Katowic.

Choć Polacy lepiej weszli mecz, bo zdobyli dwie pierwsze rundy, to jednak Turcy szybko się zreflektowali i kompletnie zdominowali pierwszą część de_train. Po zmianie stron Polacy znowu lepiej rozpoczęli, ale widać było, że pociągi to wybór graczy ex-SS. Świetna obrona, świetny atak i szybkie 16-7 na ich korzyść.

Na de_cache widzieliśmy już znacznie lepszą grę ze strony Polaków, którzy przecież w meczu Virtus.Pro wygrali w ataku aż 12 rund. Tu tak dobrze nie było, bo x-kom team na przerwę schodził z deficytem jednej rundy. Zniwelowanie zaliczki nie zajęło biało-czerwonym zbyt wiele czasu. Polacy grali świetnie, ale ex-SS nie ustępowało, więc ten pojedynek ten musiała rozstrzygnąć dogrywka. Tam lepsi okazali się Turcy i to oni zagrają na EU Minorze w Katowicach. Niemniej wielkie brawa dla x-kom team, bo rośnie nam naprawdę solidny zespół. Szykujmy się, bo na pewno wiele pokażą w 2019 roku.

Teraz wszyscy musimy trzymać kciuki za Kinguin, które o godzinie 20:00 powalczy z Team Vitality.

x-kom team 0:2 ex-Space Soldiers

de_train 7-16

de_cache 17-19

Zobacz komentarze