x-kom team przed szansą na objęcie prowadzenia w LOOT.BET Season 1

x-kom team Foto: x-kom team

W sobotę wieczorem reprezentanci x-kom teamu staną w szranki z Windigo Gaming. Obecnie Polacy znajdują się na pierwszym miejscu ex aequo z dwoma innymi zespołami. Jeśli wygrają, mogą zostać samodzielnymi liderami tabeli ligowej.

Pierwszy sezon LOOT.BET rozpoczął się 4 lutego. Podopieczni Adriana „imd” Piepera zdążyli już rozegrać cztery spotkania, w których łącznie zdobyli sześć punktów. W efekcie dzielą pierwsze miejsce z ekipami AVANGAR oraz Chaos.

Dzisiaj drużyna Krzysztofa „Goofy’ego” Górskiego spotka się na serwerze z Windigo Gaming. Obie formacje jeszcze nie miały okazji stoczyć bezpośredniego pojedynku. W styczniu biało-czerwoni dostali zimny prysznic na turnieju w Danii. Po powrocie do domu odrobili lekcje i zaczęli osiągać obiecujące rezultaty. W ubiegłym tygodniu niespodziewanie pokonali Winstrike, które wkrótce wystąpi na Majorze w Katowicach.

Bułgarzy grają ostatnio w kratkę. Na europejskim Minorze wypadli poniżej oczekiwań, a w internetowych rozgrywkach mają zmienne szczęście. Nie należy jednak zapominać, że Kamen „bubble” Kostadinov i spółka wciąż zajmują 26. lokatę w rankingu HLTV. Bez wątpienia są oni faworytami dzisiejszego meczu.

20:00 – x-kom team vs Windigo Gaming – BO3

Zobacz komentarze