x-kom team pokonuje kolejną ekipę z top 30 HLTV

x-kom team Foto: x-kom team

Zawodnicy x-kom teamu stoczyli wyczerpujący pojedynek, który obfitował w zwroty akcji. Po trzech wyrównanych mapach Polacy zapisali na swoim koncie zwycięstwo.

x-kom team Windigo Gaming

Cache 16:9

W początkowej fazie spotkanie nieznacznie przeważali reprezentanci Windigo Gaming. Kibice x-kom teamu długo nie musieli czekać na odpowiedź. Po kilku wyrównanych rundach biało-czerwoni zaczęli wysuwać się na prowadzenie. Do przerwy prowadzili 9:6. Po zmianie stron w dalszym ciągu dyktowali rywalom warunki. Ostatecznie gładko sięgnęli po pierwszy punkt w serii.

Overpass 14:16

Na drugiej mapie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Zespoły wymieniały się na prowadzeniu. W pierwszej połowie nie było wyraźnego faworyta. Do przerwy drużyna Oskara „oskarisha” Stenborowskiego prowadziła 8:7. Po zmianie stron Polacy zapisali na swoim koncie jeszcze dwa punkty, ale później stracili kontrolę nad przebiegiem spotkania. W decydującym momencie próbowali jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale ostatecznie musieli uznać wyższość konkurentów.

Mirage 16:14

Na ostatniej arenie drużyny szybko dały do zrozumienia, że będą walczyć do upadłego. Pojedyncze punkty pojawiały się na zmianę po obu stronach. Obie ekipy miały problemy ze zbudowaniem solidnej ekonomii. W takich warunkach każda eliminacja była na wagę złota. Przełom w przebiegu spotkania nastąpił dopiero przy stanie 13:13. Wówczas x-kom team wrzucił piąty bieg i doprowadził do wyniku 15:13. Wówczas rywale zdobyli jeszcze jeden punkty, ale w decydującej rundzie zostali pokonani.

Zobacz komentarze