x-kom team odpada z Pixel.bet Brawl. AGO Esports z dwoma remisami w UML

AGO Esports Foto: ESL

x-kom team pożegnał się z rozgrywkami Pixel.bet Brawl: Nordic vs Europe. W półfinale został pokonany przez NoChance. Zawodnicy AGO Esports walczyli o kolejne punkty w United Masters League. Dwa spotkania zakończyły się remisem.

Pierwszym przeciwnikiem „Jastrzębi” była ekipa expert. Na pierwszej mapie Polacy od początku pozostawali w tyle. Stopniowo starali się odrabiać straty, ale ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwników. Na drugiej arenie przespali pierwsze rundy, ale w porę się przebudzili. Jeszcze przed przerwą prowadzili 9:6. Po zmianie stron poszli za ciosem i sięgnęli po zwycięstwo.

AGO Esports 1:1 expert

Cache 10:16, Train 16:11

Później podopieczni Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa zmierzyli się z Red Reserve. Tym razem biało-czerwoni mieli świetny początek spotkania, ale wraz z upływem czasu stopniowo tracili inicjatywę. W drugiej połowie walczyli jeszcze o zwycięstwo, ale w przedostatniej rundzie musieli skapitulować. Na drugiej mapie role całkowicie się odwróciły. Szwedzi nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Zdołali zapisać na swoim koncie zaledwie trzy punkty. Drużyna Grzegorza „SZPERO” Dziamałka pewnie sięgnęła po zwycięstwo. Całe spotkanie zakończyło się remisem.

AGO Esports 1:1 Red Reserve

Mirage 13:16, Overpass 16:3

W międzyczasie reprezentanci x-kom teamu walczyli o awans do finału turnieju Pixel.bet Brawl. W ciągu całego meczu nawet na moment nie udało im się objąć prowadzenia. Przez cały czas deptali rywalom po piętach, ale zwycięstwo było poza ich zasięgiem. Polacy zostali wyeliminowani z turnieju. W wielkim finale NoChance podejmie ekipę cats.

x-kom team vs NoChance

Mirage 9:16, Cache 9:16

Zobacz komentarze