x-kom team i AGO Esports ze zmiennym szczęściem w internetowych rozgrywkach

x-kom team Foto: x-kom team

To był pracowity dzień dla polskich zespołów CS:GO. Zawodnicy x-kom teamu zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa. Reprezentanci AGO Esports świetnie spisali się w pierwszym meczu. W drugim pojedynku przeciwnicy byli poza ich zasięgiem.

Po południu reprezentanci x-kom teamu rozpoczęli swój turniejowy maraton. Na początku zmierzyli się z pro100. Biało-czerwoni byli o klasę wyżej niż przeciwnicy. W efekcie awansowali do półfinału CS.Money Premier by EM.

x-kom team 2:0 pro100

(Nuke 16:10, Inferno 16:11)

W kolejnym spotkaniu trafili na Winstrike, które było już znacznie trudniejszym przeciwnikiem. Rosyjsko-litewska formacja niedawno zanotowała udany występ na Minorze CIS. Niespodziewanie poległa w starciu z drużyną Oskara „oskarisha” Stenborowskiego.

x-kom team 2:1 Winstrike

(Nuke 7:16, Train 16:12, Cache 16:6)

Ostatnim rywalem podopiecznych Adriana „imd” Piepera ponownie było pro100. Tym razem mecz odbywał się w ramach pierwszego sezonu LOOT.BET. Ukraińsko-łotewska formacja wyciągnęła wnioski po wcześniejszej porażce i zdołała ograć Polaków. Obecnie x-kom team znajduje się w środkowej części tabeli.

x-kom team 1:2 pro100

(Inferno 12:16, Nuke 16:3, Cache 10:16)

Zawodnicy AGO Esports rozegrali inauguracyjne spotkanie w pierwszym sezonie LOOT.BET HotShot Series. „Jastrzębie” podjęły Epsilon. Na pierwszej mapie międzynarodowa formacja postawiła zaciekły opór, ale ostatecznie musiała uznać wyższość konkurentów. Na drugiej arenie została już całkowicie rozbita przez zespół Dominika „GruBego” Świderskiego.

AGO Esports 2:0 Epsilon

(Inferno 16:13, Train 16:6)

Wieczorem ekipa Grzegorza „SZPERO” Dziamałka stanęła naprzeciwko Valiance. Na pierwszej arenie Polacy walczyli aż do przedostatniej rundy. Ostatecznie musieli skapitulować. W drugim starciu wypadli już znacznie gorzej. Przez całą mapę zdołali urwać rywalom zaledwie dwa punkty. Obecnie znajdują się na siódmej lokacie w klasyfikacji ligowej. Faza zasadnicza zakończy się w najbliższy piątek. Obecna pozycja gwarantuje Polakom awans do dalszej części zmagań.

AGO Esports 0:2 Valiance

(Train 13:16, Mirage 2:16)

Zobacz komentarze