x-kom team awansuje do Games Clash Masters

STOMP Foto: Games Clash Masters

Wygrali z Actiną PACT w fazie grupowej, powtórzyli wyczyn w wielkim finale. Tak można podsumować dyspozycję x-kom teamu podczas kwalifikacji do Games Clash Masters. Zespół Oskara "oskarisha" Stenborowskiego zagwarantował sobie wycieczkę do Gdyni.

Spotkanie rozegrało się na dwóch mapach, które są teoretycznie łatwiejsze dla antyterrorystów. Po tej stronie x-kom team dwukrotnie wystartował w ostatnim etapie eliminacji. Na Trainie nie dało to im większej przewagi, ponieważ obie formacje szły łeb w łeb, a formacja Pawłą "reatza" Jańczaka zakończyła pierwszą połowę 7:8. Znacznie lepiej prezentowała się ona w TT, gdzie wygrała pięć rund z rzędu, a następnie wymieniała rundę za rundę z rywalem. Choć Piotr "morelz" Taterka zdobył aż 30 eliminacji, to nie wystarczyło, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Z kolei Nuke był niesamowicie jednostronny. Tutaj widać było przewagę, jaką x-kom team zagwarantował sobie w CT. Snajperska precyzja Daniela "STOMPA" Płomińskiego przyczyniła się do tego, że Actina PACT w trudniejszej dla siebie części spotkania zdobyła zaledwie trzy punkty. Przerwa niewiele pomogła, ponieważ oskarish i spółka ponownie zdominowali przeciwników.

x-kom team 2:0 Actina PACT (Train 16:13, Nuke 16:3)

Finały Games Clash Masters odbędą się w dniach 20-22 września. Do walki przystąpi osiem zespołów, spośród których aż sześć otrzyma zaproszenie od organizatorów. W puli nagród turnieju znajdzie sie 100 tysięcy dolarów.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze