X-kom AGO zamyka pierwszy tydzień ESL Pro League. Jastrzębie zagrają z OG

GruBy Foto: x-kom AGO

Pierwszy tydzień dwunastego sezonu ESL Pro League dobiega końca. Tę część zmagań zamknie spotkanie jedynej polskiej formacji w rozgrywkach – x-kom AGO – która zmierzy się z OG. Początek meczu o godzinie 21:00.

Na razie jastrzębie mają za sobą dwa mecze. Na inaugurację turnieju Furlan i spółka musieli uznać wyższość BIG. Po spotkaniu mogliśmy być zadowoleni z postawy zespołu na Vertigo, ale Dust II nie pozostawił już złudzeń, kto jest lepszą ekipą. W piątek wieczorem jednak polska ekipa wygrała zacięte spotkanie z Heroic i teraz stoi przed szansą na zakończenie pierwszego tygodnia z pozytywnym bilansem zwycięstw.

Dzisiejsi rywale Polaków, czyli formacja OG, na razie nie wygrali jeszcze meczu. Do tej pory, podobnie jak x-kom AGO, mierzyli się oni z BIG (0:2) oraz z G2 (1:2). Nie oznacza to jednak, że jastrzębie będą występować w roli faworytów.

Przypomnijmy, że Heroic musiało grać bez trenera, ponieważ HUNDEN został zbanowany za wykorzystywanie błędu gry, pozwalającego na obserwowanie dowolnego miejsca na mapie, w trakcie oficjalnych spotkań.

X-kom AGO pokazuje się jednak z bardzo dobrej strony przeciwko europejskiej czołówce i śmiało możemy liczyć na to, że polska ekipa nie odpuści i będzie grała do końca. Początek meczu o godzinie 21:00.

Zobacz komentarze