Ćwierćfinał przeciwko NiP. Niełatwe zadanie przed AGO

rallen
rallen Foto: x-kom AGO

W rozpoczynających się wczoraj play-offach Snow Sweet Snow 2 mieliśmy dwie ekipy. Anonymo podejmowało HAVU i niestety poległo. Po drugiej stronie drabinki x-kom AGO mierzyło się z Sinners i tam właśnie Polacy okazali się lepsi. Oznacza to, że już dziś Jastrzębie zagrają w ćwierćfinale internetowego turnieju!

Każdy kolejny etap Snow Sweet Snow 2 podgrzewa coraz mocniej atmosferę, gdyż na drodze po triumf pozostają już jedynie najlepsze zespoły. Bez wątpienia cieszy fakt, że wśród topowej ósemki znaleźli się gracze x-kom AGO. Niemniej jednak, aby awansować dalej, dzisiaj będą musieli zmierzyć się z nie byle jakim rywalem. Już o godzinie 12:00 Jastrzębie spotkają się na serwerze z Ninjas in Pyjamas. Starcie odbędzie się w formacie best of three, czyli do dwóch wygranych map.

Przypomnijmy, że szwedzka formacja rozpoczyna turniej dopiero od ćwierćfinałów, ponieważ zostali do nich zaproszeni. Przez ostatnie dwa tygodnie nie rozgrywali żadnych oficjalnych spotkań i prawdopodobnie skupili się na treningach, bo występ na IEM Katowice 2021 nie był w ich wykonaniu zbyt udany. NiP odpadło wówczas po zaledwie dwóch przegranych meczach.

Przez polskimi zawodnikami dzisiaj na pewno niełatwe zadanie. Choć szwedzka ekipa po wielu zmianach i praktycznie wymienieniu całego składu swojej dywizji CS:GO nie jest aż tak mocna, jak kiedyś, to nadal pozostają bardzo groźni i takie turnieje jak Snow Sweet Snow 2 powinny być dla nich swego rodzaju rozgrzewką. Mamy jednak ogromne nadzieje, że będące w gazie Jastrzębie zagrają na miarę swoich możliwości i zdołają pokonać NiP.

Zobacz komentarze