Koniec pięknej przygody w Snow Sweet Snow. AGO przegrywa w finale

Maciej "F1ku" Miklas Foto: x-kom AGO

Niestety x-kom AGO nie zdołało powtórzyć sukcesu Wisły All in! Games Kraków z turnieju Nine to Five. Polacy niestety przegrali finał Snow Sweet Snow wynikiem 0:2 i tym samym musieli się zadowolić drugim miejscem w turnieju. Nie ma jednak tego złego, bo AGO pokazało wolę walki i możemy być dumni z ich występu.

Na drodze do finału Polacy pokonali między innymi sklasyfikowany na 12 miejscu na świecie NIP oraz Copenhagen Flames, które również było wyżej w światowym rankingu niż AGO. W finale jednak Finowie z HAVU okazali się być lepsi i wygrali dwie mapy z rzędu, nie dając naszym zbyt dużych szans na wygraną.

Wybrany przez HAVU Nuke to był istny pokaz siły fińskiej formacji. Ich przewaga była widoczna od samego początku, a wynik 16:8 to i tak niezła zaliczka ze strony AGO. Gdyby nie dobra druga część mapy, to rezultat tego spotkania mógł być o wiele bardziej jednostronny.

Następny w kolejce był Mirage, czyli teoretycznie lepsza mapa Polaków. Niestety sporo rund przegranych po stronie terrorystów sprawiło, że strata okazała się zbyt trudna do odrobienia. Mecz był wyrównany, zabrakło naprawdę niewiele, lecz niestety Nasi musieli uznać wyższość rywali i zadowolić się wicemistrzostwem Snow Sweet Snow.

x-kom AGO vs HAVU 0:2 (Nuker 8:16, Mirage 10:16)

Zobacz komentarze