Wisła walczy o play-offy ESEA MDL, IHG o finał CyberBet Summer Cup 2020

Mynio Foto: Łukasz Twardowski / Wisła All In Games Kraków

Czwartkowy wieczór będzie bardzo interesujący dla polskich kibiców CS:GO. W akcji obejrzymy Wisłę All in Games Kraków, która wciąż walczy o awans do fazy playoff ESEA MDL, ale także Illuminar Gaming, które ma na celu finał CyberBet Summer Cup 2020.

Polskim zespołom w 34. sezonie ESEA MDL idzie naprawdę dobrze. x-kom AGO znajduje się na pozycji wicelidera i ma zapewniony udział w playoff. PACT też radzi sobie całkiem nieźle. Z dorobkiem 30 punktów po 15 spotkaniach jest na czwartym miejscu. O playoffy musi ciągle jednak starać się Wisła All in Games Kraków, której do rozegrania zostały dwa spotkania. Jeżeli Biała Gwiazda wygra oba mecz, to osiągnie upragniony cel. O 18:00 szpero i spółka podejmą mens, a godzinę później FATE.

Bułgarzy w czwartek dwukrotnie sprawdzą formę Polaków. Oprócz meczu w ESEA MDL, czeka ich finał drabinki przegranych CyberBet Summer Cup 2020 z Illuminar Gaming. innocent i spółka w środę w brawurowy sposób poradzili sobie z SKADE, więc przed nimi tylko jeszcze jeden krok do głównego finału. Tam czeka HellRaisers, które ograło Polaków na inaugurację fazy pucharowej.

Czwartkowe mecze Polaków:

  • 18:00, Wisła Kraków vs. mens
  • 19:00, Wisła Kraków vs. FATE
  • 21:00, IHG vs. FATE

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze