Polski CS ponownie w akcji. Dzisiaj powalczy Wisła, Anonymo i AGO

Grzegorz "szpero" Dziamałek
Grzegorz "szpero" Dziamałek Foto: Łukasz Twardowski / Wisła All In Games Kraków

W ostatnich dniach na scenie CS:GO rozgrywanych jest sporo internetowych turniejów, w których udział biorą polskie drużyny. Dzisiaj kolejny dzień zmagań rozpoczniemy o godzinie 15:00, a w akcji zobaczymy najlesze ekipy, czyli Wisłę, Anonymo i AGO.

Wisła Kraków

SZPERO i spółka zagrają dziś dwa spotkania z tym samym rywalem. Najpierw o godzinie 15:00 w ramach Spring Sweet Spring 2 podejmą BIG w ćwierćfinale, do którego awansowali wczoraj po pokonaniu Dignitas. Warto również dodać, że BIG jest zespołem zaproszonym bezpośrednio do play-offów turnieju, więc dla nich jest to pierwsze starcie w tych internetowych zawodach. Następnie o godzinie 19:00 Wiślacy ponownie spotkają się z zawodnikami BIG na serwerze. Tym razem w ramach 37 sezonu ESEA MDL. Trzymajmy kciuki, aby Polacy odnieśli dzisiaj dwa zwycięstwa przeciwko rywalom!

AGO

Jastrzębie czeka dzisiaj jedynie jeden mecz i również w ESEA MDL. W swoim czwartym spotkaniu w tym sezonie, o godzinie 19:00 podejmą oni GamerLegion, które do tej pory zaliczyło jedną porażkę i jedno zwycięstwo. Polacy mają na swoim koncie też jedną porażkę, ale dwie wygrane. Miejmy nadzieję, że dzisiaj uda im się dopisać trzeci triumf. Być może dzięki temu będą mieli jeszcze szansę powalczyć o pierwsze miejsce w swojej grupie.

Anonymo

Gracze Anonymo od ostatniego spotkania zaliczyli krótką przerwę. Flashpoint 3 nie zakończył się dla nich aż tak dobrze, jak początkowo wiele osób zakładało, a teraz pora wrócić do walki w zawodach mniejszego kalibru. Na pierwszy ogień dzisiaj podobnie jak w przypadku innych polskich ekip ESEA MDL. O 19:00 Snax i spółka spotkają się na serwerze z zawodnikami tureckiego Sangal. Reprezentanci Anonymo mają na razie bilans 1-1 i zapewne liczą dzisiaj na zwycięstwo i tym samym poprawienie rezultatu.

Cztery bardzo ciekawe spotkania, którym warto się dziś przyjrzeć. Oby wszystkie z nich zakończyły się pozytywnie dla polskich drużyn. Bez wątpienia można będzie wtedy uznać taki dzień za udany!

Zobacz komentarze