Pokonać mistrzów IEM-a. Poranne wyzwanie przed Wisłą Kraków

Grzegorz "szpero" Dziamałek
Grzegorz "szpero" Dziamałek Foto: Łukasz Twardowski / Wisła All In Games Kraków

Faza play-off Pinnacle Cup 2021 rozpoczęła się już na dobre. W ten weekend zostaną rozegrane wszystkie ćwierćfinały turnieju, a w ich trakcie, w akcji zobaczymy między innymi NiP, Spirit, BIG, a także Wisłę All in! Games Kraków. Polacy podejmą w dzisiejszym starciu mistrzów IEM Katowice 2021, czyli Gambit. Ekipę SZPERO czeka niełatwe zadanie!

W Pinnacle Cup, Polskę reprezentuje zaledwie jedna drużyna i jest to wspomniana już Wisła Kraków. Pierwszy etap przebrnęli dość gładko i awansowali do play-offów z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki. Fazę pucharową również rozpoczęli bardzo dobrze. W pierwszym meczu zwyciężyli 2:0 z brazylijskim GODSENT. Teraz jednak przyszła pora stawić czoła o wiele trudniejszemu rywalowi, bo bez wątpienia Gambit powinno się do takich zaliczyć.

Ze szczególną uwagą warto obserwować spotkanie Polaków z ekipą ze Wschodu, gdyż Gambit jest ostatnio w świetnej formie. W swojej grupie w ramach rozgrywek ESL Pro League zajęli pierwsze miejsce, zaliczając pięć zwycięstw i nie przegrywając ani razu! Niemniej jednak hades i spółka również mogą pochwalić się dość dobrą formą w ostatnim czasie. Co prawda nie mierzą się z tak mocnymi rywalami, jak Gambit, ale jednak prezentują solidną grę.

Oczywiste jest, że to drużyna ze Wschodu jest faworytem tego starcia. Warto jednak wierzyć w to, że może Wiślakom uda się zaskoczyć przeciwników i sięgnąć po zwycięstwo w całym meczu. Na pewno podbudowałoby to pewność ekipy przed potencjalnym półfinałem turnieju. O wszystkim przekonamy się już dziś o godzinie 9:00, gdyż wtedy powinien rozpocząć się pierwszy ćwierćfinał Pinnacle Cup 2021.

Zobacz komentarze