Wiemy kiedy odbędzie się Esport Pro Tour Winter

Esport Pro Tour Winter Foto: Materiały prasowe

Esport Tour PRO to inicjatywa powstała przez agencję Cyberwolves. Przeprowadzone zostały już dwie edycje, które zakończyły się sukcesem. W turnieju biorą udział przede wszystkim polskie drużyny, choć w drugiej odsłonie widzieliśmy, że rozgrywki zmierzają w stronę uzyskania tytułu międzynarodowego.

Trzecie wydanie zatytułowane Esport Tour PRO Winter, odbędzie się w dniach 12-13 grudnia. Można nadać mu miano turnieju weekendowego, przez co każdy sympatyk esportu będzie mógł wspierać swoich ulubieńców. Nie podano jeszcze zestawu uczestników, Ci zostaną jednak ogłoszeni na przestrzeni najbliższych tygodni.

– Tworząc projekt Esport Tour PRO, koncentrujemy się przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do sprawy. Sam proces organizacji trwa od kilkunastu tygodni, a jego całkowitym zwieńczeniem będzie transmisja 11 oraz 12 grudnia. Wtedy całość zostanie zweryfikowana. Naszym celem jest przyniesienie rozrywki fanom esportu, a także umożliwienie rywalizacji pomiędzy drużynami na najwyższym poziomie. Czekamy na Was podczas transmisji na żywo w naszym studio! – mówi koordynator projektu Kamil Zieliński

Zaproszone zespoły będą walczyły o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych podczas dwóch faz - grupowej oraz finałowej. Wygrany otrzyma aż 75% tej kwoty. Transmisja odbywać się będzie na kanale Twitch.

Zobacz komentarze