Wielki turniej z okazji premiery VALORANTA!

Valorant Foto: Riot Games

Riot Games oraz Twitch wspólnie ogłosiły wielki, globalny turniej, który ma okrasić premierę najnowszego FPS-a Riotu - VALORANTA.

Wszyscy niecierpliwie odliczamy dni do premiery VALORANTA, która według planów ma się odbyć już 2 czerwca. Riot już zapowiedział, że z tej okazji wprowadzi m.in. nowego agenta oraz mapę, a dziś podano także informację o wielkim, inauguracyjnym turnieju w ramach Summer Game Fest.

- Po rekordowej zamkniętej wersji beta, 2 czerwca VALORANT ukaże się nam w pełnej wersji. Aby to uczcić, Twitch Rivals współpracując z Riot Games, zorganizuje pierwszy turniej VALORANT w wielki weekend otwarcia. Wydarzenia te obejmą cały świat, z udziałem twoich ulubionych twórców w Ameryce Północnej, Brazylii, LATAM, Europie, Korei i Japonii - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Twitch.

Na oficjalnym kanale twiterowym polskiej społeczności VALORANTA dostaliśmy również potwierdzenie, że w turnieju wystąpi polska drużyna. Z naszych źródeł wiemy, że będzie to ekipa Piotra "izaka" Skowyrskiego.

Zobacz komentarze