Virtus.prowadzi, AGO zawodzi - najdziwniejsze akcje na Mirage i reakcja kibiców [WIDEO]

Snax
Snax

Przed wami najdziwniejsze akcje z kategorii "jak to nie weszło?!", śmieszkowanie Janusza, doping kibiców i wiele więcej. Pierwsza mapa z początku wyglądała dla AGO Esports fatalnie. Zawodnicy gubili się, popełniali mnóstwo błędów, a Snax z kolegami błyszczeli. Zobaczcie, co działo się w trakcie meczu.

Snaxowi nadal za mało pieniędzy

Ostatnio Pogorzelski wielokrotnie żartuje z tego, że obstawia mecze przeciwko swojej drużynie. Tym razem również odniósł się do sprawy pieniędzy.

Virtus.pro celuje w zwycięstwo

Snax w materiale przygotowanym przez ESL nie ukrywał, że jego drużyna ma w planach naturalnie zająć 1. miejsce.

Furlan o nie najlepszej formie AGO Esports

Kapitan zespołu nie ukrywa, że ekipa ostatnio gra poniżej oczekiwań. Również Szpero w mediach społecznościowych pisał o tym, że potrzebują przerwy.

Problemy u AGO Esports, Virtus.pro długo prowadziło do zera

Po fazie grupowej ESL MP liczyliśmy na wyrównane starcie. Tymczasem "Jastrzębie" na początku nie były w stanie wyfrunąć z gniazda antyterrorystów. Dopiero Szpero przerwał złą passę.

Kibice głośno wspierają AGO Esports

Wielu z nich siedziało na trybunach, inni wstawali i trzymali szaliki wysoko w górze, ale część fanów wręcz krzyczała ile sił w gardle.

Furlan ginie z nożem, GruBy i kap3r zachodzą Virtus.pro od pleców i nie trafiają

Pierwsza połowa była bardzo niepokojąca, ponieważ wiele akcji AGO Esports nie powinny mieć tam miejsca. Oto kilka z nich.

Virtus.pro też ma w Katowicach fantastycznych kibiców

AGO Esports może liczyć na swoich fanów zarówno w mediach społecznościowych, jak i na lanie. Mecz na Mirage pokazał jednak, że także VP ma zaangażowane grono kibiców.

Kilkunastominutowa pauza zbawieniem dla AGO Esports?

Pierwsze przejawy comebacku ze strony "Jastrzębi" miały miejsce tuż po długiej przerwie, po której tablica wyników została zresetowana do 0:0.

Snatchie robi 3k i potwierdza formę Virtus.pro

Snajper "Niedźwiedzi" pokazał się z fantastycznej strony, tak samo jak cała jego drużyna. AGO Esports pomimo starań nie było w stanie wrócić do spotkania i przegrało je 7:16.

Zobacz komentarze