Virtus.Pro zagra na 4. eliminacjach Good Game League!

kuben Foto: ESL Polska

Polscy kibice po raz kolejny będą mili możliwość na własne oczy zobaczyć w akcji zespół Virtus.Pro. Dziś oficjalnie potwierdzono, że rosyjska organizacja została zaproszona na 4. eliminacje Good Game League, rozgrywane w Kielcach na tamtejszym GameOn.

Organizatorzy Good Game League wraz z kolejnymi eliminacjami udowadniają, że w dniach 13-14 na finałach w Poznaniu zobaczymy absolutnie topowe zespoły. Podczas czwartego, ostatniego przystanku kwalifikacyjnego w Kielcach, zaplanowanego na 23-24 czerwca, zobaczymy Virtus.Pro, do którego powędrowało ostatnie zaproszenie.

GG League Foto: Materiały prasowe

Wcześniej takowe invite'y otrzymały również Izako Boars, Tricked i GamerLegion. Oprócz nich na GameOn rywalizować będą BLUEJAYS, Dracarys, Warriors (zwycięzcy otwartych eliminacji) i PACT, które dostało dziką kartę.

Zwycięzca 4. eliminacji GGL wygra bilet na finały lanowe w Poznaniu, natomiast drugi zespół również nie będzie poszkodowany. Przegrani finałowego spotkania dostaną prawo gry w zamkniętych kwalifikacjach, gdzie już teraz są PACT, NoChance i AGO Esports.

To będzie drugi polski lan, na którym zobaczymy Snaxa i spółkę. W ubiegłym tygodniu VP zajęło 2. miejsce na finałach ESL Mistrzostw Polski. Kibice spragnieni emocji związanych z meczami Virtus.Pro, będą mogli w ten weekend oglądać ich w Lizbonie na Moche XL Esports 2019.

Zobacz komentarze