Udany rewanż Virtus.Pro. Niedźwiedzie triumfują na finałach 5. sezonu PLE!

VP Foto: Materiały prasowe

Virtus.Pro okazało się najlepsze podczas sezonu wiosna 2019 Polskiej Ligi Esportowej. W finale Niedźwiedzie pokonały ekipę Aristocracy, której miesiąc wcześniej uległy w pojedynku decydującym o ESL Mistrzostwie Polski.

Forma Virtus.pro przed tym turniejem była olbrzymią zagadką, albowiem polska ekipa dokonała niedawno zmiany w składzie. OKOLICIOUZA zastąpił Phr. Dla Tomka były to pierwsze oficjalne mecze w koszulce VP. Trzeba przyznać, że świetnie wkomponował się w nowy zespół i podczas meczów w Warszawie pokazał się z bardzo dobrej strony. Wójcik udowodnił, jak wiele ma do zaoferowania, a jego współpraca ze snatchiem zasługiwała na owacje na stojąco.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów i ekspertów była ekipa Aristocracy, która praktycznie nawet się nie spociła w drodze do finału. VP miało duże problemy z ex-Wisłą Płock i nieco mniejsze z x-kom AGO. W finale zobaczyliśmy prawdziwe rozdrażnione niedźwiedzie. Znakomicie współpracował duet phr-snatchie, niesamowitą formę pokazał MICHU, a wszystkim dowodził niezawodny Snax. Natomiast do Arcy powróciły demony przeszłości,. Chodzi tutaj o problemy z kończeniem rywali. Ekipa TaZa miała VP praktycznie na łopatkach, bo na de_mirage prowadziła 13:6. Niestety Arcy nie potrafiło skończyć rywali i w konsekwencji przegrało finałowy pojedynek 0:2.

Zobacz komentarze