Virtus.Pro rozważa kolejne zmiany w składzie?

adreN Foto: Materiały prasowe

Virtus.Pro w połowie grudnia 2019 roku wymieniło polski skład na byłych zawodników AVANGAR. Jame i spółka jednak na razie mocno rozczarowują swoich nowych pracodawców, co rozpoczęło dyskusję na temat ewentualnych zmian kadrowych w rosyjsko-kazachskiej ekipie.

Plotki o zmianach pojawiły się po wpisie Alexeya „OverDrive’a” Birukov, którego informacje i przecieki o zmianach w ekipach z regionu CIS są często są uzasadnione i prawdziwe. Były rosyjski zawodnik poinformował, że organizacja Virtus.Pro rozważa zmiany w składzie, który zakontraktowali dwa miesiące temu.

Według informacji OverDrive’a, do składu przymierzany jest David „n0rb3r7” Danielian. 18-letni strzelec jest obecnie zawodnikiem Syman, ale pewnie większość osób kojarzy go z występów w Winstrike, z którym pojawił się na ubiegłorocznym Majorze w Katowicach czy chociażby na finałach GG League w Poznaniu. Oba turniej jednak poszły jego formacji podobnie słabo.

Obecny skład Virtus.Pro:

  • Timur „buster” Tulepov
  • Ali „Jame” Djami
  • Dauren „AdreN” Kystaubayev
  • Alexey „qikert” Golubev
  • Sanjar „SANJI” Kuliev

Nie wiemy jednak, który z graczy obecnego Virtus.Pro ma zostać zmieniony, ale na pewno jeżeli ekipa chce dokonać rotacji, musi się spieszyć. Za niecały miesiąc zobaczymy ich na turnieju Intel Extrem Masters w Katowicach.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze