Rewanż za Minora! Przed nami finał ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Snax TaZ Foto: ELEAGUE

Stało się! Virtus.pro pokonało x-kom team, a Aristocracy rozprawiło się z Actiną PACT. W rezultacie Wiktor "TaZ" Wojtas i spółka mają szansę na rewanż za kwalifikacje do Minora.

Virtus.pro przyjechało do Katowic udowodnić, że nie jest jedynie nazwą zespołu, z którego w składzie został jedynie Janusz "snax" Pogorzelski. "Niedźwiedzie" gładko weszły w turniej pokonując AGO na Mirage, następnie miały trochę kłopotów na Overpassie, co zakończyło się wynikiem 16:14. W starciu z x-kom oglądaliśmy wyrównanego Traina i Nuke'a oraz kosmicznie jednostronne Vertigo 16:1. Jak będzie tym razem? Michał "OKOLICIOUZ" Głowaty powiedział w wywiadzie dla Esportmanii, że to najbardziej interesujący sezon ESL MP. Finał może to potwierdzić.

Aristocracy przygodę z play-offami zaczęło dopiero od półfinału, do którego Dawid "lunAtiC" Cieślak wraz z kolegami trafili po triumfie nad Izako Boars. Arcy wiedziało już, że jeśli wygra, to zmierzy się z Virtus.pro w finale. Taka myśl mogła napędzać formację Jacka "minisa" Jeziaka, która wyszła zwycięsko z dwóch niezwykle wyrównanych potyczek. Sam zawodnik uważa, że jego ekipa ma plan i raczej nie będzie zaskakiwać.

Czeka nas zatem magiczny pojedynek dwóch kumpli, niegdyś grających w barwach jednej drużyny, która sięgała po najwyższe trofea. Jeśli chcecie poznać wnioski po półfinałach, przejdźcie tutaj.

17:00 - Virtus.pro vs Aristocracy - wielki finał ESL MP - BO3

Transmisja z rozgrywek dostępna będzie tutaj.

Zobacz komentarze