UCC Summer Smash: Czy Aristocracy poradzi sobie z ekipą Maikelele?

taz
taz Foto: ESL Polska

Na godzinę 14:55 zaplanowano spotkanie drużyn Aristocracy i NoChance w UCC Summer Smash. Obydwie formacje zawalczą o utrzymanie się w dalszej części turnieju, która wchodzi w decydującą fazę.

Przed nami mecz o życie dla drużyny Wiktora "TaZa" Wojtasa, która po przegranym finale w 5. sezonie Polskiej Ligi Esportowej na pewno będzie chciała udowodnić, że mimo porażki z Virtus.Pro dalej jest w znakomitej dyspozycji. NoChance, ich przeciwnik, ma zawodników bardzo dobrze grających indywidualnie, którzy już wiele razy pokazywali swoje znakomite zagrania.

Aristocracy po nieudanym występie na PLE, pomimo dotarcia do finału, musi pokazać się z dobrej strony, jeśli chce w fazie grupowej finałów GG League wygrać z takimi formacjami jak HellRaisers czy Team GamerLegion. Polacy do tego czasu nie mają więcej zaplanowanych spotkań, więc, jeżeli chcą dalej utrzymać się na 1. miejscu w Polsce i podjąć rywali w Poznaniu, mogą uznać zbliżające się starcie jako pewien wyznacznik ich potencjału. Z kolei NoChance teraz okres przygotowawczy, podczas którego trenuje do nadchodzącego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Drużyna Mikaila "Maikelele" Billa też ma sobie coś do udowodnienia, szczególnie że grają tam mousesports czy North, które aktualnie są w znacznie lepszej formie niż Aristocracy.

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść Aristocracy. Wygranemu tego spotkania przyjdzie grać na byłych reprezentantów x-kom team, którzy dołączyli do organizacji Illuminar Gaming. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie tutaj.

Zobacz komentarze