Dużo błędów Honoris. Za dużo. Trzy polskie ekipy zagrają w Nine to Five 5

mouz Foto: Adela Sznajder / DreamHack

Miały być cztery polskie formacje w piątej edycji turnieju Nine to Five, ale będą tylko trzy. HONORIS dostało bolesne lekcje CS-a od AGF i Ginats. Filip "NEO" Kubski i jego koledzy zakończyli turniej eliminacyjny bez wygranej mapy.

No nie oszukujmy się. Ani AGF, ani Giants, potęgami europejskimi nie są. Pierwsi zajmują 45. miejsce w rankingu światowym, a drudzy nie wygrali meczu oficjalnego na HLTV od początku sierpnia. Niemniej HONORIS dzisiaj wyglądało naprawdę słabo. Dużo błędów indywidualnych, dużo błędów komunikacyjnych i dużo irracjonalnych decyzji podejmowanych przez polskich graczy. No nie da się usprawiedliwić HONORIS za dzisiejsze występy. Pozytywne przykłady gry moglibyśmy policzyć na palcach jednej ręki, a takie zagrywki jak poniżej, to już wymienilibyśmy kilkanaście razy.

Nie zawiodło natomiast Illuminar Gaming, które udowodniło, że w ostatnich tygodniach jest w bardzo dobrej formie. Polacy pokonali stosunkiem 2:1 najpierw SG.pro, a potem FATE. Tym samym dołączyli oni do PACT i Izako Boars w piątej edycji turnieju Nine to Five. Początek rozgrywek 26 października.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze