Thorin krytykuje scenę CS:GO. "Jesteście tylko bandą uprawnionych palantów"

Thorin
Thorin Foto: facebook.com/Thooorin

Sytuacja Anonymo nadal nie jest do końca wyjaśniona, lecz kolejne znane persony opowiadają się za polską organizacją. Tym razem do głosu doszedł Thorin, który jeszcze na początku marca bieżącego roku pełnił funkcję dyrektora kreatywnego we Flashpoint. Znany ze swoich dosadnych i często kontrowersyjnych wypowiedzi Brytyjczyk nie przebierał w słowach i otwarcie skrytykował społeczność CS:GO oraz zarząd NIP'u.

Thorin ma w zwyczaju nie owijać w bawełnę i tak było w sprawie Anonymo. Zaczęło się od podawania tweetów MonteCristo i gla1ve'a, lecz to był dopiero początek. Następnie Thorin zaczął pisać własne przemyślenia na temat całej sprawy. Pierwsza oberwała scena CS:GO, która według niego "nie zasługuje na kompletnie nic" oraz "nie jest społecznością". Kolejne słowa były jeszcze mocniejsze i mówiły o "bandzie uprawnionych palantów, którzy tylko płaczą i nie biorą na siebie żadnej odpowiedzialności".

Znając Thorina, można było się domyśleć, że to wcale nie koniec. Następny pocisk poszybował wprost we właściciela NIP'u Hicham'a Chahine'a. W krótkich, lecz bardzo wymownych, wręcz żołnierskich, słowach Thorin zarzucił mu korupcję oraz powiedział, żeby "wynosił się z esportu i nigdy nie wracał". Wypowiedzi te spotkały się z aprobatą twitterowej społeczności i na pewno nie są ostatnimi słowami w sprawie tej kontrowersyjnej sytuacji.

Zobacz komentarze